Szkoła powstała 1 IX 2009r. Liczyła wtedy 24 uczniów. Kolejne lata to ustawiczny rozwój placówki. Rokrocznie mamy bardzo wielu laureatów rożnych konkursów o zasięgu krajowym i wojewódzkim. KRS 0000124134 Cel szczegółowy 1% - NSP

Wycieczka na pojezierze augustowskie 2021

W dniu 17 czerwca 2021r. o godz. 8.30 wyruszyliśmy na wycieczkę na Pojezierze Augustowskie. Najpierw dotarliśmy do Studzienicznej, zwiedzaliśmy ukochane miejsce Świętego Jana Pawła II, a następnie popłynęliśmy statkiem "Swoboda" do portu w Augustowie, skąd udaliśmy się na pyszny obiad do historycznej restauracji "Albatros". Po obiedzie przeszliśmy na plażę miejską, gdzie dzieci zażyły kąpieli. Wszyscy szczęśliwie wrócili do szkoły około godziny 19, gdzie czekali na swoje pociechy rodzice.