Szkoła powstała 1 IX 2009r. Liczyła wtedy 24 uczniów. Kolejne lata to ustawiczny rozwój placówki. Rokrocznie mamy bardzo wielu laureatów rożnych konkursów o zasięgu krajowym i wojewódzkim. KRS 0000124134 Cel szczegółowy 1% - NSP

I Komunia Święta w życiu szkoły

Uczniowie kl. III mieli swoje ważne święto 9 maja 2021r.

Ze względu na pandemię nasza szkolna uroczystość mogła się odbyć 10 czerwca 2021r. Tego dnia uczniowie kl. III, a także towarzyszyli im ucz. kl. II – udali się do Kościoła Parafialnego razem z Księdzem Mariuszem, aby odmówić modlitwę.

Oczywiście nałożyli swoje uroczyste stroje I – komunijne.

Po powrocie pozostali uczniowie oraz przedszkolacy wraz z nauczycielami i rodzicami powitali ich w szkolnych ogrodach.

Pan Dyrektor podziękował uczniom klasy III za bardzo dobre przygotowanie do I Komunii Świętej i życzył im spełnienia przyrzeczeń, które złożyli podczas uroczystości i wręczył upominki, które wszystkich bardzo ucieszyły.

Wspólne przeżywanie ważnych uroczystości jest już naszą tradycją.