Szkoła powstała 1 IX 2009r. Liczyła wtedy 24 uczniów. Kolejne lata to ustawiczny rozwój placówki. Rokrocznie mamy bardzo wielu laureatów rożnych konkursów o zasięgu krajowym i wojewódzkim. KRS 0000124134 Cel szczegółowy 1% - NSP

Języki obce w oddziałach przedszkolnych "Bajeczka" i szkole

Zapoczątkowany kilka lat temu program nauki języków obcych przynosi rewelacyjne efekty. Dzieci i uczniowie uczą się wielu języków:

-j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. francuski, j. chiński

- j. amerykański oraz od czerwca - język hiszpański.

Edukacja rozpoczyna się już od 3-latków. W szkole w każdej klasie jest zwiększona liczba godzin, prowadzone są zajęcia dodatkowe.

Wyniki: na egzaminie przedtem szóstoklasisty, teraz ósmoklasisty uczniowie zajmują czołowe miejsca w województwie.

Potwierdzają to też egzaminy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty. W ostatnich dniach otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość: Nasi najmłodsi zdominowali tegoroczny konkurs "Olimpus".

Rewelacyjnie wypadła uczennica klasy III Agnieszka Danilewicz, która zajęła I miejsce w województwie i 16 miejsce w Polsce.

Gratulacje uczniom i nauczycielom.