Życzenia od Pana Dyrektora 2020

Kochani,

po trudnym okresie zdalnego nauczania, rozpoczęliśmy upragnione Ferie Świąteczne, a od 3 stycznia 2021 Ferii Zimowe.

Odpoczywajcie, jak najwięcej czasu spędzajcie z rodziną, ale nie zapomnijcie także o nauce - szczególnie powtórki i lektury.

W sercu - z wielką troską - mam ósmoklasistów.

Kochani, Nauczyciele są do Waszej dyspozycji, także podczas przerwy świątecznej i feryjnej.

Jeżeli macie problem z książką lekturową to proszę zatelefonować lub meilem mnie powiadomić.

Ostatnio zakupiłem wiele nowych pozycji książkowych.

Życzę Wam i Waszym najbliższym Wesołych Świąt, a przede wszystkim Zdrowych Świąt. :)

Chciałbym też podziękować za dotychczasową prace moim nauczycielom i też życzę Im spokojnych i zdrowych Świąt.

Ze świątecznym pozdrowieniem