Szkoła powstała 1 IX 2009r. Liczyła wtedy 24 uczniów. Kolejne lata to ustawiczny rozwój placówki. Rokrocznie mamy bardzo wielu laureatów rożnych konkursów o zasięgu krajowym i wojewódzkim. KRS 0000124134 Cel szczegółowy 1% - NSP

OSE IT platforma e-learningowa

OSE IT Szkoła it-szkola.edu.pl to platforma e-learningowa z nieograniczonym dostępem do bezpłatnych treści. Baza zasobów powstała z połączenia kursów z IT Szkoły oraz materiałów edukacyjnych Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i stale się powiększa. Użytkownicy mają obecnie do dyspozycji blisko 200 bezpłatnych kursów e‑learningowych w kilkunastu kategoriach, takich jak Cyberbezpieczeństwo, Sztuczna inteligencja, Algorytmika i programowanie czy Bazy danych.

Kursy e-learningowe na platformie OSE IT Szkoła adresowane są do uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego lub utrwalić zdobytą już wiedzę. Z materiałów mogą też skorzystać nauczyciele podczas prowadzonych przez siebie zajęć (stacjonarnych bądź online). Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Już dziś rozpocznij naukę z OSE IT Szkołą!