Pomagamy potrzebującym

Pomagamy potrzebującym

Uczennice  kl. VIII Oliwia Żochowska i Anna Mościcka z Koła Wolontariatu zorganizowały zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego Błażeja. Zebrane środki ok. 110 zł zostały wysłane przelewem pocztowym na adres fundacji: „Fundacja na rzecz dzieci niewidomych i niepełnosprawnych Pomóż i Ty” w Gdyni.

Uczennice prowadziły swoją akcję pn. „Łącząc siły i zaangażowanie możemy wiele”. Jednocześnie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom z nadzieją na wyzdrowienie Błażeja.

Społeczność szkoły z kolei dziękuje dziewczętom z kl. VIII za otwarte serca na rzecz potrzebujących.