Słońce, woda i cieplutko

Kochani,

słońce, woda i  cieplutko, bo to są wakacje. Odpoczywajcie, nabierajcie sił do nauki. Na pewno te beztroskie dni dostarczyły Wam pięknych przeżyć i cudownych widoków i obrazów naszej uroczej przyrody i historii.

Utrwalajcie to piękno, „robiąc” cudowne zdjęcia. Zapraszam Was do podzielenia się tym pięknem. Nadsyłajcie zdjęcia na adres e mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Będziemy je publikować, a najciekawsze będą nagrodzone.

Pamiętajcie, że piękno tkwi obok Was, gdzie mieszkają Wasi kuzyni.  Ptak, który usiadł na balkonie, zachód słońca niekoniecznie nad morzem.

Powodzenia