Pilny komunikat do nauczycieli :Proszę założyć służbową pocztę na www.GMAIL.com

Adam Mosiej

Proszę o natychmiastowe założenie służbowej poczty elektronicznej na stronie www.gmail.com służącej do usprawnienia komunikacji i archiwizacji prac, zadań i projektów.

Proszę wysłać testową wiadomość na pocztę :

Proszę podać uczniom nowe adresy, loginy i hasła, oraz poinformować ich ,że będzie to sposób komunikowania się - wysłanie zadań projektów prac, zadawanie pytań nauczycielom itp.

Proszę także te nowe adresy , loginy i hasła przesłać na moją pocztę:

Pozdrawiam Dyrektor :)