Ważne informacje i szybki kontakt

Adam Mosiej

W związku z zamknięciem szkoły i przedszkola proszę w razie potrzeby o kontakt telefoniczny pod numerem

tel. +48 511 603 655 lub drogą elektroniczną na e-mail:

Ważne!

W związku z decyzją Rządu, w celu ochrony zdrowia dzieci i uczniów w dn. 12-13 III 2020r.(czwartek- piątek) zajęcia w oddziałach przedszkolnych „Bajeczka” i w szkole mają charakter opiekuńczy - czynna jest świetlica przedszkola i szkoły z wyżywieniem.

Od 16 III do 25 III 2020r. oddziały przedszkolne „Bajeczka” i szkoła nieczynne.

mgr Marek Danilewicz