Szachy i taniec

Szachy – gra królewska

Zajęcia programowe – nauka gry w szachy z każdym rokiem ma coraz więcej zwolenników. Zajęcia odbywają się w przedszkolu i szkole. Prowadzi je p. Mariusz Kozicki.

Sprawdzianem  wiedzy szachowej przedszkolaków i uczniów są organizowane zawody.

Finał zawsze odbywa się podczas Świąt Rodziny.

Trzeba przypomnieć, że ucz. Kl. I Hubert Borowik systematycznie w zawodach wojewódzkich i powiatowych w klasie open zdobywa czołowe miejsca.

Nauka Tańca

Przedszkolacy i uczniowie mogą korzystać z kilku form nauki tańców.

Pan Dyrektor od kilku tygodni wprowadził bezpłatną naukę tańca sportowego we wszystkich oddziałach przedszkolnych oraz kl. I – III. Zajęcia te prowadzi zawodowy trener p. Emilia Gryko.

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Podczas uroczystości szkolnych zatańczy naraz około 120 tancerzy. Czekamy z niecierpliwością.