oddziały Przedszkolne "Bajeczka"

Szkoła powstała 1 IX 2009r. Liczyła wtedy 24 uczniów. Kolejne lata to ustawiczny rozwój placówki. Rokrocznie mamy bardzo wielu laureatów rożnych konkursów o zasięgu krajowym i wojewódzkim. KRS 000012413 Cel szczegółowy 1% - NSP

Święto Rodziny w dn.07.06.2019

Odsłony: 304

Zgodnie już z tradycją na początku czerwca jeden dzień poświęcony jest na tzw. piknik rodzinny. Jest to święto dzieci, rodziców i całej rodziny. Tegoroczne Święto odbyło się 7 czerwca 2019r. Około godz. 11 wszystko było gotowe. Na boisku piłki nożnej rozłożyło się dmuchane ogromne miasteczko zabaw ze zjeżdzalnią i placem zabaw.

Inne miejsca do zabaw też już się przygotowały. Plac zabaw i ogrody przedszkolno-szkolne zapełniły się dziećmi, uczniami, rodzicami i babciami z dziadkami. Piękną imprezę otworzył Pan Dyrektor witając wszystkich i życząc dobrej zabawy.

Na początku wystąpili uczniowie kl V w żywiołowej piosence o szkole, następnie występowały maluchy, były tańce, konkursy, piosenki, konkursy plastyczne, oczywiście nie zabrakło kącików do malowania twarzy, był zakład fryzjerski.

Rodzice przygotowali posiłki: ciasteczka, wypieki cukiernicze, kanapki, soczki itp.

Oczywiście nasza kuchnia jak zwykle przygotowała  pyszny bigos.

Pan Dyrektor"zafundował" wszystkim uczestnikom pikniku pyszne lody.

W drugiej części odbyły sie konkursy śpiewane, wystepy taneczne zespołów szkolnych, a także rozegrano mecz piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego oraz zawody szachowe i zawody rodzinne. Wszystko udało się wyśmienicie, pogoda dopisała. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przeprowadzili te piękną imprezę.

Do zobaczenia za rok!!!

P.S. Do udanej imprezy przyczynił się nowy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający obsługiwany przez naszego DJa Pana Marka.