Pomimo pandemii prace remontowe i adaptacyjne w przedszkolu i szkole w pełni :)

W marcu przeprowadziłem pielęgnację drzew (ścinka, formowanie – szczególnie akcji – jest przez to tez bezpiecznej.

Zasadziliśmy  około 70 dorodnych (ok. 2 m) świerków oraz ok. 50 krzewów na zboczu.

Dosadziliśmy też drzewa owocowe w Sadzie Edukacyjnym

Zostały zbudowane dwa piękne nowe domki na placu zabaw, konserwujemy (malowanie, odnawianie) pozostały sprzęt i urządzenia.

Został zbudowany zestaw gimnastyczny na powietrzu.

W przedszkolu i szkole:

- generalny remont kl. II z wymianą podłogi,

- rozpoczyna się też generalny remont kl. „O”,

- zamontowane zostały na korytarzu gimnastycznym nowe

urządzenia do ćwiczeń gimnastycznych i sportowych.

Codziennie cały teren zielony jest pielęgnowany (podlewanie trawników, ogrodów i drzew).

Przygotowujemy się do modernizacji boiska.

Wszystkie prace są po to, a by Wasza powrót do przedszkola i szkoły był miły i radosny.

Z pozdrowieniami