Komunikat do rodziców

Kochani uczniowie, nauczyciele i rodzice. W związku z tym, że przerwa w zajęciach została wydłużona do 14 kwietnia 2020r. będziemy kontynuować nauczanie zdalne.

Jesteśmy w tej dobrej sytuacji, bo tę formę nauczania i kontaktów rozpoczęliśmy jako jedni z pierwszych i mamy dobre doświadczenie.

Dotyczy to też oczywiście przedszkola „Bajeczka” .

Dziękuję wszystkim za zaangażowani i zrozumienie oraz zdyscyplinowanie.

Pozdrawiam Dyrektor

P.S. W sprawach kancelaryjnych oraz szkolnych proszę o kontakt tel. pod numerem 501 603 655, lub drogą e mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.