Komunikat szkolny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur", który miał odbyć 19 marca 2020r. został przełożony tymczasowo na 16 kwietnia 2020r. Nasza Szkoła miała ogromne sukcesy w tym prestiżowym konkursie. W tej sytuacji można do niego przygotowywać się m.in.: wejść na strone https://www.kangur-mat.pl/ i tam znajdują się testy z lat ubiegłych. Pomogą w przygotowaniu i powtarzaniu.

Drodzy uczniowie i rodzice - oprócz nauczania online meilowego można kontaktować się z nauczycielami telefonicznie. Nauczyciele też będą telefonować. Jeżeli nie macie numeru telefonu jakiegoś nauczyciela, to proszę o kontakt z Dyrektorem, a ja podam numer telefonu.

Przypominam mój numer telefonu: 511 603 655

Dziękuję za dotychczasową aktywność i zaangażowanie

Uwaga !!! Przypominam, że przedszkolacy też mają zadania do wykonania online

Kochani chrońmy siebie i bliskich !

Pozdrawiam Dyrektor:)