Ważny sukces Naszej Szkoły

W styczniu 2020r. wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie na budowę budy dla psa.

Głównym organizatorem był Leroy Merlin. Budka miała być nie tylko wygodna, ale także oryginalnie ozdobiona. W budowie najbardziej zaangażowały się dzieci z klasy II i III z wychowawczyniami p. Anną Okurowską, p. Agnieszką Wysocką i p. Dorotą Czekałow-Bąba. Pomagali też rodzice p. Grzegorz Żochowski i p. Marek Danilewicz Jr.

Budka znalazła się na specjalnej wystawie w holu hali Leroy Merlin. W dniu 18.II.2020r. ogłoszono wyniki:

zajęliśmy II miejsce

Radość wśród uczni była ogromna.Nasza budka pojedzie do schroniska do zwierząt w Hajnówce i będzie służyła bezdomnym pieskom. Konkurs miał nie tylko charakter współzawodnictwa, ale przede wszystkim pełnił role wychowawczą. Dzieci były szczęśliwe, że tak wspaniałe wypadli w konkursie, ale przede wszystkim, że pomogły odtrąconym zwierzętom.

Gratulujemy wychowawcom oraz wspaniałym dzieciakom, a także rodzinom...

Super "robota".:)