O G Ł O S Z E N I E - Głosuj na budę dla psa!

Akcja „Zbuduj budę dla psa  z Leroy Merlin”

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

nasza szkoła bierze udział w akcji zorganizowanej przez Leroy Merlin „Zbuduj budę dla psa z Leroy Merlin”. Przy współpracy sklepu możemy poprawić warunki bytowe psów  ze Schroniska „Ciapek” w Hajnówce przy ul. Słowackiego 29.

Aby wygrać konkurs potrzebna jest Wasza pomoc! Należy przyjść do sklepu „Leroy Merlin”, mieszczącego się przy ul. Produkcyjnej 96 w Białymstoku w dniach 08.02.2020r. – 15.02.2020r. i zagłosować na naszą budkę ocieploną kolorowym futerkiem, wcześniej kupując dowolny produkt.

Liczy się każdy głos! Razem możemy więcej!

Dziękujemy!