Święto Najukochańszych czyli Babć i Dziadków 2020

To wspaniałe i nostalgiczne święto jest obchodzone bardzo uroczyście.

W dniu 16 stycznia 2020r. około godz. 12.00 cały korytarz zapełniłsie dostojnymi gośćmi. Było około 200 babć i dziadków. Część artystyczna rozpoczęli uczniowie klasy I, którzy przygotowali piękne "Jasełka", a następnie popisywali sieę przedszkolaki, były piosenki z życzeniami.

Koncert zakończyli uczniowie kl I-III oraz klasa IV. Do zespołu dołączył także p. Adam - nauczyciel informatyki.

W pięknym popisie uczniów nie zabrakło życzeń dla kochanych babć i dziadków. Na koniec wszyscy zaśpiewali 100 lat. Następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zachwyceni. Radość babć i dziadków z bycia razem ze swoimi wnuczętami był jest największym szczęściem.

ZOBACZ FILMIK>>https://www.youtube.com/watch?v=psQoSK8QGmw&feature=youtu.be<< ZOBACZ FILMIK