Zabawa choinkowo – noworoczna

W dniu 11 stycznia 2020r. budynek szkolno – przedszkolny wypełnił się pięknie  przebranymi maluchami i uczniami.

Wszyscy pięknie bawili się najpierw z udziałem animatorów, a następnie była dyskoteka (dźwięk i specjalne światła to nowy sprzęt). Oczywiście przybył też Św. Mikołaj z prezentami. Piękne „Jasełka” zaprezentowała kl. I. Był to bardzo profesjonalny występ. Specjalne podziękowania należą się p. A. Łukszuk – Ożarowskiej, p. G. Aleksiejuk i p. I. Techmańskiej. Wraz z dziećmi świetnie bawili się też rodzice. W trakcie zabawy wszyscy „Zajadali się” smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Do zobaczenia za rok.