Spotkanie kolędowe przy Żłóbku Bożonarodzeniowym

Zgodnie z przyjęta tradycją w okresie świątecznym przy naszym żłóbku spotkają się dzieci z przedszkola i uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami. Śpiewają wspólnie kolędy i wygłaszają okolicznościowe wiersze. Całość spotkania jest okraszona opowiadaniami Dyrektora o tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto Pan Dyrektor odczytał specjalny list z życzeniami od Pana Ministra Edukacji Narodowej p. D. Piontkowskiego oraz Arcybiskupa ks. Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego.