Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

W tym tygodniu nasza szkoła zamieniła się w Fabrykę Ozdób Świątecznych. Nasi uczniowie samodzielnie wykonywali stroiki bożonarodzeniowe, łańcuchy, papierowe bałwanki, gwiazdki, aniołki, choinki oraz dekorowali styropianowe bombki i choinki. Nie zabrakło też pysznych wypieków wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Domowe specjały można było degustować do piątku na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym.

Dzięki wspólnej pracy, w naszej placówce zapanował prawdziwy, świąteczny nastrój.