Wyniku konkursu plastycznego pod hasłem – „Smacznie i zdrowo”

„SMACZNIE I ZDROWO” – wyniki konkursu plastycznego

W dniu 29 listopada 2019r. w klasie II został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem – „Smacznie i zdrowo”.

Celem konkursu było poszerzanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, zwrócenie uwagi na konieczność jedzenia urozmaiconych, wartościowych posiłków w ciągu dnia oraz rozwijanie zdolności plastycznych uczniów.

Nagrody otrzymali:

Zuzanna Sochoń

Mateusz Miniuk

Julia Techmańska

Patryk Kupliński

Szymon Zalewski

Hanna Nikonowicz

Paweł Łapiński

Patrycja Malinowska

Agnieszka Grochowska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kukiełki z warzyw i owoców

Warzywa i owoce są naturalnym źródłem witamin niezbędnych dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Okazuje się, że można również wykorzystać je do świetnej zabawy, co udowodnili nam uczniowie klasy II podczas zajęć technicznych. Ogromne zaangażowanie, wyobraźnia i pomysłowość przyczyniły się do wykonania niezwykle kreatywnych kukiełek, a odgrywanie ról w teatrzyku sprawiło małym aktorom wiele radości.