GÓRA GROSZA XVIII edycja

GÓRA GROSZA XVIII edycja organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom Zaczynamy zbiórkę monet groszowych w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Przedszkolu „Bajeczka”w Niewodnicy Kościelnej. Monety przynosimy wychowawcy klasy do 2 stycznia 2018r.

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Bardzo proszę,aby każda grupa i klasa zliczyła monety,które później zsumuję,zapakuję i zaniosę na Pocztę Polską.

Dziękuję

mgr Dorota Czekałow