Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

Dnia 5.11.2019r. (wtorek) obchodzony jest DZIEŃ POSTACI Z BAJEK, z tej okazji nasi przedszkolacy przyszli tego dnia przebrani za swoich ulubionych bohaterów z bajek. Uczciliśmy to pokazem strojów, wspólnymi tańcami oraz zabawami z chustą animacyjną, piłeczkami i balonami. By dzieci mogły bliżej przyjrzeć się pracy aktorów, którzy wcielają się w różne postacie z bajek, przedszkolacy obejrzeli spektakl teatralny pt. „Księżniczka”. Kumulacją tego wesołego dnia było przejście przez magiczny tunel i otrzymanie niespodzianki w postaci słodkości.

Ta uroczystość łączy się z nazwa przedszkola, bo przecież przedszkolacy chodzą do „Bajeczki”. Dziękujemy za przygotowanie pięknej uroczystości p. Ewelinie, p. Anecie, p. Ewie i p. Katarzynie.