Wycieczka do Warszawy Centrum KOPERNIK

Zgodnie z tradycją co 2 lata organizujemy wycieczkę do Centrum Nauki "Kopernik". 12 września 2019r. o godz. 8.00 sprzed szkoły wyjechał autokar z grupą uczniów i nauczycieli oraz rodziców do Warszawy. Jechaliśmy piękną, nową trasą do Warszawy, a więc podróż upłynęła bardzo szybko. Zwiedzanie Centrum Nauki trwało od godz. 11.00 do 14.00.

Uczniowie byli zachwyceni nowymi urządzeniami Centrum. Poznawali prawo fizyki i chemii. Były też niespodzianki jak np. jazda na autodronie. O godz. 14.15 zjedliśmy obiad w restauracji  i udaliśmy się na Stadion Narodowy. Ogrom i piękno stadionu zachwyciło wszystkich. Widzieliśmy jak był zasuwany ogromny dach. O godz. 16.30 udaliśmy się w drogę powrotną. Zadowolone dzieci umilały czas śpiewem. O godz. 19.00 dotarliśmy szczęśliwie do szkoły, gdzie czekali na swoje pociechy rodzice.

Do zobaczenia na następnej wycieczce - na początku października do Białowieży.