Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele Parafialnym. Następnie o godz. 11.00 dalsza część uroczystości rozpoczęła się w ogrodach szkolno-przedszkolnych. Najpierw zgodnie z ceremoniałem państwowym odśpiewany został Hymn Państwowy i wciągnięto Flagę Narodową na maszt.

Następnie Pan Dyrektor powitał wszystkich zebranych w szczególności nowych uczniów i przedszkolaków. Życzył wszystkim bardzo dobrych wyników w nauce i dobrego i szczęśliwego roku. Powitał tez nowo zatrudnionych nauczycieli. Do życzeń dołączył się też Pan Wójt Gminy Grzegorz Jakuć i Proboszcz Parafii Ks. Andrzej Sadowski.

Następnie wszyscy przeszli do klas na spotkanie z wychowawcami.

Ps. Nawet krótki deszczyk nie przeszkodził w uroczystości, ponieważ wszyscy skryli się pod parasolami oraz w altankach i letnich salach lekcyjnych.