Piknik edukacyjny

Korzystając z pięknej pogody oraz wykorzystując nasze własne miejsca na terenie szkoły, klasy urządzają codziennie piknik edukacyjny. W dn. 12 czerwiec 2019r. kl. I urządziła przepiękny piknik w Sadzie Edukacyjnym. Wśród pięknych okoliczności przyrody uczniowie rozłożyli się na kocykach.

Były różnorakie zajęcia oraz gry i zabawy. Przygotowany  był basen z wodą, a więc była też  kąpiel, a następnie ognisko z kiełbaskami.

Piękne zajęcia, doskonale przygotowane przez Panie wychowawczynie: Panią Anię i Panią Agnieszkę.

Gratulacje. Dzieci były super zadowolone.

Podobną imprezę przygotowała także klasa III. Tutaj dołączyli także rodzice. Bawili się świetnie, aż do wieczora. Nie zabrakło także podziękowań Pani wychowawczyni Pani Ani za 3 – lata pracy w tym pierwszym etapie edukacyjnym.

Życzymy, aby w następnych latach dzieci rozwijały się zgodnie z własnymi marzeniami.