Finał Festiwalu

„Święto przepięknych głosów i pięknego słowa” czyli utwory maryjne i poświęcone Św. Antoniemu . Przepiękny, nostalgiczny, pouczający finał konkursu odbył się w dn. 13 VI 2019r. w Wigilię Patrona Parafii Św. Antoniego.

Piękne śpiewy i recytacje urzekły wszystkich:

Najpiękniej prezentowali się:

1. Przedszkolacy pod kierunkiem p. Eweliny Kuleszy i p. Izabeli Milaty.
  2. Uczniowie kl. II pod kierunkiem p. Doroty Czekałow.
  3. Uczniowie kl. III pod kierunkiem Anny Łukaszuk – Ożarowskiej
  4. Chór szkolny pod kierunkiem p. Magdaleny Romanowskiej.

O stronę techniczną zadbał p. Marek Danilewicz jr.

Dziękujemy

W dniu 13 VI 2019r. finaliści wystąpili na uroczystościach odpustowych. Piękne pieśni i recytacje urzekły pielgrzymów i wszystkich obecnych na Odpuście. Naszych  wykonań słuchało kilka tysięcy Pielgrzymów.

Słowa podziękowań przekazał Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Edward Ozorowski, który był obecny na koncercie. Pięknie.

KLIKNIJ>>>ZOBACZ FILMIK Z WYSTĘPU<<<KLIKNIJ