Święto Rodziny w dn.07.06.2019

Zgodnie już z tradycją na początku czerwca jeden dzień poświęcony jest na tzw. piknik rodzinny. Jest to święto dzieci, rodziców i całej rodziny. Tegoroczne Święto odbyło się 7 czerwca 2019r. Około godz. 11 wszystko było gotowe. Na boisku piłki nożnej rozłożyło się dmuchane ogromne miasteczko zabaw ze zjeżdzalnią i placem zabaw.

Inne miejsca do zabaw też już się przygotowały. Plac zabaw i ogrody przedszkolno-szkolne zapełniły się dziećmi, uczniami, rodzicami i babciami z dziadkami. Piękną imprezę otworzył Pan Dyrektor witając wszystkich i życząc dobrej zabawy.

Na początku wystąpili uczniowie kl V w żywiołowej piosence o szkole, następnie występowały maluchy, były tańce, konkursy, piosenki, konkursy plastyczne, oczywiście nie zabrakło kącików do malowania twarzy, był zakład fryzjerski.

Oczywiście nasza kuchnia jak zwykle przygotowała  pyszny bigos.

Pan Dyrektor"zafundował" wszystkim uczestnikom pikniku pyszne lody.

W drugiej części odbyły sie konkursy śpiewane, wystepy taneczne zespołów szkolnych, a także rozegrano mecz piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego oraz zawody szachowe i zawody rodzinne. Wszystko udało się wyśmienicie, pogoda dopisała. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przeprowadzili te piękną imprezę.

Do zobaczenia za rok!!!

P.S. Do udanej imprezy przyczynił się nowy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający obsługiwany przez naszego DJa Pana Marka.